меню
2018 © euroholding | All Rights Reserved
design by ooomlet.com

НОВИНИ

Подбай про своє авто!

18/10/19 Подбай про своє авто!

Компанія «ЕВРОХОЛДІНГ» перший забудовник в м. Луцьку, що будує житлові будинки з новітнім підземним паркінгом. Ціле підземне місто уже знаходиться в центрі Луцька у ЯРОВИЦІ. До речі, придбати його можуть не лише мешканці комплексу, а й ті кому потрібне паркомісце в центрі. Його можна придбати, а можна орендувати. Ще один підземний паркінг компанія «ЕВРОХОЛДІНГ» будує у житловому комплексі Dream Town, що на вулиці Привокзальній.

1

ЯКИЙ ВІН – НОВІТНІЙ ПАРКІНГ?

У паркінг ЯРОВИЦІ можна потрапити за допомогою ліфта з кожної секції будинку, не виходячи на вулицю. Усі в'їзди зручно розташовані на внутрішній території комплексу.

Площа підземного міста - 4 тис квадратних метрівЧастина паркінгу знаходиться у внутрішньому дворі, інша – безпосередньо під будівлею, він з’єднаний тунелями, що дає можливість паркінгу функціонувати як єдине ціле. Розмір паркомісця дозволяє розміщувати автомобіль різного класу та габаритів (від 12,5-18м2).

2

Для того, щоб авто можна було припаркувати ззовні, на прибудинковій території облаштований і наземний паркінг, розрахований для гостей комплексу.

3

Переваги такого паркування!

• У підземному паркінгу зручні та надійні умови для зберігання автомобілів, що допоможе уберегти їх від ушкоджень та крадіжок.

• Комфорт для власника та авто. Можна не зважати на погодні умови, до машини завжди зручно добиратись ліфтом, і в навіть люті морози у паркінгу плюсова температура. Не доведеться щодня прогрівати автомобіль, що дозволить заощадити і бензин, і електроенергію, а термін експлуатації авто збільшиться.

• Основна кількість авто під землею, а у дворі – чисте повітря та зона відпочинку як для дорослих, так і для дітей. (спортивні та дитячі майданчики, дерева та кущі, арт-інсталяції).

• Існує система автоматичного пожежогасіння, димовидалення, вентиляції, цілодобове відеоспостереження та ліфт.

 Є додаткові комірки та місця для збереження велосипедів.

4

Як придбати?

Обрати паркомісце можна у консультаційних центрах ЯРОВИЦІ (вул. Яровиця, 17 та DREAM TOWN вул. Привокзальна, 12). Для зручності діє система розтермінування платежів. А при 100% сплаті ви отримаєте знижку 25 тис грн.

5

Обирайте новітній паркінг!

050 402 05 05

http://yarovytsya.com.ua/

 
ВСІ НОВИНИ