меню
2018 © euroholding | All Rights Reserved
design by ooomlet.com

НОВИНИ

У Яровиці монтують енергоощадні панорамні вікна

09/02/21 У Яровиці монтують енергоощадні панорамні вікна

У Яровиці у 11 та 12 будинках монтують 5-камерні німецькі вікна BRUGMANN, профіль SALAMANDER . 2-х камерний шумоізоляційним склопакет (3 скла).

Це ідеальне рішення, що відповідає всім вимогам енергоощадності та безпеки, якісні і перевірені часом комплектуючі, високий ступінь  тепло – та звукоізоляції, вологостійкості, що відповідають нормам ДСТУ


Вікна мають високоякісну біло-глянцеву поверхню зсередини, з зовнішньої сторони сіро-коричневі, згідно дизайну фасаду. Також мають тривалий термін експлуатації.

Зменшення енерговитрат відбувається завдяки ущільненому профілю та високої якості пластику.  Велика ширина скління 44 мм значно знижує «місток холоду». Металеві підсилювачі не стикаються зі стінками камери завдяки спеціальним виступам на стінках підсилювальної камери, що знижує втрати тепла по стінках профілю і підвищує тепловий опір профілю. Також, у холодну пору року вдається уникнути випадання конденсату на внутрішній поверхні профілю.


Для безпеки мешканців нижні яруси вікон виконані зі склом триплекс, яка стійке до механічних дій. Таке вікно важко розбити, якщо ж все таки скло вдалось пошкодити, воно тріскає, але не осипається, тому що утримується за рахунок полімерного шару. Триплекс також має підвищенні шумоізоляційні характеристики


Обирайте комфортне житло від компанії «Єврохолдінг»! Щоб взимку було тепло, а влітку — прохолодно!

050 402 05 05

http://yarovytsya.com.ua/home/

https://euroholding.net.ua/
ВСІ НОВИНИ