меню
2018 © euroholding | All Rights Reserved
design by ooomlet.com

НОВИНИ

Інвестуй вигідно. Локація – центр!

02/07/19 Інвестуй вигідно. Локація – центр!

Маєш заощадження і бажання їх суттєво примножити - інвестуй вигідно!

Вклад у житло є однією з найвигідніших інвестицій. Те, що будуватимуть завтра – буде дорожчим та на окраїнах міста.  Купуй сьогодні в центрі міста та за вигідною ціною. Скористайся унікальними пропозиціями від Яровиці та Dream Town.


Чому найкраще купувати квартири в Яровиці та Dream Town?

• Вартість твоєї квартири з часом буде лише дорожчати.

• Нерухомість в центрі міста – один із найефективніших способів отримання стабільного доходу від здачі в оренду.

• Пропозицій нових квартир у центральних районах міста уже майже не має і скоро не буде зовсім.

• Надійна Компанія Єврохолдінг - забудовник комплексів Яровиці та Dream Town,  вирізняється якістю, надійністю та безпечністю.


Чим вирізняються ці комплекси від інших?

• Продуманою інфраструктурою.

Тут великі подвір’я з спортивними майданчиками, баскетбольними полями, біговими доріжками і навіть зонами для барбекю. Особливий акцент на красу: арт-інсталяції з металу та каменю, живі насадження. Добротні, цікаві, а головне безпечні дитячі майданчики та підземне місто з безліччю паркомість.

• Комфортними квартирами.

Велика кількість планувальних рішень та метражів, є можливість індивідуальних перепланувань.  Кімнати просторі, світлі з великими панорамними  вікнами, хорошими вхідними дверима. Якісна проводка та рівні стіни – зручно робити ремонт. Продумані усі комунікації і, що найважливіше будинки енергоощадні: теплі вікна та фасади, індивідуальне опалення.

• Яровиця та Dream Town  не лише якісні, ці будови дарують і естетичне задоволення. Як би існував фешен показ серед будинків, вони б впевнено лідирували та диктували моду.

 

Отже, купуй квартиру вже, на етапі будівництва!

Продати готову квартиру завжди зможеш дорожче. А можеш, придбати квартиру і потім здавати її в оренду та легко заробляти. А головне, ти можеш жити круто в центрі міста!

Пропозиції квартир у нас ще є. Ти можеш обрати поверх, планування, купувати відразу чи з розтермінуванням, а можна і у кредит.

Але не затягуй, діють акційні пропозиції, приходь у центр продажу, що на вул. Яровиця, 17 та вул. Привокзальна, 12 або телефонуй 050 402 0505 (Яровиця) та 099 327 27 27 (Dream Town)

dream-town.com.ua

yarovytsya.com.ua


ВСІ НОВИНИ