меню
2018 © euroholding | All Rights Reserved
design by ooomlet.com

НОВИНИ

Мрієте про власну оселю?

12/09/19 Мрієте про власну оселю?

Мрієте про власну оселю? Саме зараз настав час придбати житло на найвигідніших умовах. Квартири Яровиця можна купувати у кредит зі строком кредитування аж до 20 років.

Це можливо завдяки співпраці з KredoBank. Саме цей банк забезпечить кредит – іпотеку майнових прав на нерухомість, яку ми будуємо (з подальшим переоформленням в іпотеку житлової нерухомості).

Шлях отримання кредиту простий: потрібно визначитись з квартирою, оформити заявку на кредит та отримати кредитне рішення. 

Встановлена відсоткова ставка – 19% річних та участь власними коштами від 20%. При збільшенні частки власних коштів відсоткова ставка зменшується. Позичання відбувається у національній валюті. За вибором Позичальника погашення кредиту, процентів та, при наявності, комісії за користування кредитом може здійснюватись: “класичною схемою” – платежами, що зменшуються щомісяця; за “ануїтетною схемою” – щомісяця рівними платежами. Дострокове погашення кредиту здійснюється без застосування штрафних санкцій.

Завітайте чи зателефонуйте (050 402 05 05) в центр продажу Яровиця і менеджери нададуть вам відповіді на питання, що виникають.

Нове житло чекає на вас! Завітайте та кредитуйтесь вигідно!

050 402 05 05

https://euroholding.net.ua/ВСІ НОВИНИ