меню
2018 © euroholding | All Rights Reserved
design by ooomlet.com

компанія

ТзОВ ХК Єврохолдінг було засновано 06 серпня 1998 року. Компанія має понад 20 років успішного досвіду системного управління нерухомістю: створення концепцій, проектування, будівництво торгово-розважальних центрів, житлових комплексів, бізнес-центрів, а також охоплено сферу готельного бізнесу.

Сьогодні компанія розвиває ряд проектів нерухомості житлового та комерційного призначення, що знаходяться на різних стадіях реалізації та працює над розробкою нових, сучасних ідей в сфері будівництва та архітектури. Кожен проект компанії Єврохолдінг – це окремий характер та своя історія створення краси та комфорту.

Особлива гордість – ЖК Яровиця. Сучасний та яскравий житловий комплекс, який став окрасою серця Волинської столиці. Це нові висоти міста – європейський рівень: кращий «Дім 2018» східного прикордоння Євросоюзу за відзнакою «Кришталевої Цеглини», нагорода «Найкращий комплекс 2017» «Люди року» м. Луцьк. Єврохолдінг - це нові стандарти енергоощадності. Це архітектурні інновації в місті: сучасна система вентильованого фасаду, енергозберігаючі шумоізоляційні вікна, будівництво новітніх підземних паркінгів. Улаштування благоустрою території із живими насадженнями, тротуарами, зручними лавами та сучасними велопарковками; баскетбольними майданчиками, зонами для барбекю; цікавими, якісними та безпечними дитячими та спортивними майданчиками – знову Єврохолдінг.

ЖК Яровиця Парк – найкращий будинок в центрі Володимир-Волинського, за вподобанням мешканців.

ЖК Яровиця Life – окраса центрального перехрестя міста Калуш, Івано-Франківської області. Це неймовірні стандарти сучасного будівництва. Компанія Єврохолдінг дбає про затишок та комфорт. Житлові комплекси будуються з врахуванням усіх засобів безпеки. Їх основні елементи – це цілодобова охорона, організаційна система доступу на територію та відеонагляд.

euroholding about us euroholding about us euroholding about us

ЖК Dream Town – стартап 2018 компанії Єврохолдінг, яскравий житловий комплекс для нового, легкого та сучасного життя. Зручне розташування, практично у центрі міста з розвиненою інфраструктурою, унікальний стильний дизайн будівель, відпочинкові зони, спортивні майданчики, підземний та наземний паркінг, власний дитячий садочок.

ТРЦ Orange Plazа – це тисячі дитячих посмішок, родинних розваг та свят у найкращій локації міста Вараш. А також, вигідні інвестиції для місцевого та національного бізнесу – 9000 м2 площ для розвитку бізнес-ідей. Створення понад 250 робочих місць. Це новий, неймовірно важливий крок у розвитку міста, що перевершив усі очікування його мешканців.

euroholding about us euroholding about us euroholding about us

Компанія Єврохолдінг демонструє відповідальність перед наступним поколінням, впроваджуючи найновітніші технології в будівельній галузі. Використовуємо лише якісні та перевіренні матеріали, екологічно чисті, бережно та з відповідальністю ставимось до оточуючого середовища. Ми втілюємо у реальність лише те, що робить життя у ваших нових домівках комфортнішим та приємнішим.

Соціальна відповідальність є важливою складовою діяльності компанії Єврохолдінг. Вона ґрунтується на добровільних засадах, на принципах відповідальності, надійності та врахування інтересів суспільства. Це інвестування в проекти, що приносять значну користь суспільству, але не мають прямої віддачі: захист навколишнього середовища, інвестиції в здоров'я та достаток діток, інфраструктуру, боротьбу з бідністю і т.д. Компанія співпрацює на постійній основі з Волинським фондом «Допоможи дитині» та Благодійним фондом "Волинь-2014" у досвіді також присутні проекти допомоги фізичним особам. Ми облаштовуємо спеціальні контейнери для збору речей та передаємо їх тим, хто потребує.

Діяльність компанії Єврохолдінг високо оцінена експертами будівельної галузі та жителями міст Західної України. Основні досягнення компанії – команда професіоналів, надійні cпартнери та ряд успішно реалізованих проектів.