2021/11/08

Квартира у кредит на етапі будівництва – реальність у «Dream Town»

Напевно, майже кожна людина, яка платить орендну плату за квартиру або спільно проживає з родичами, періодично задумується про власне житло.

Жити у власній оселі зручніше та приємніше, ніж роками орендувати чуже житло. Є багато плюсів та острахів при довгостроковому кредитуванню, але при підрахунку цифри говорять наступне: щомісячні витрати на оренду квартири та місячні платежі по довгостроковому кредиту від банку – практично однакові. А результат відмінний – кредитуючись, ви вкладаєте в  себе і маєте свій дім.

У середньому банки видають кредит на термін до 20 років, хоча можна виплачувати і у коротші терміни. Що стосується першого внеску, то для отримання житла він є переважно необхідним і в середньому становить 30-35% вартості квартири.

Ставки на іпотеку дуже відрізняються, залежно від обраної програми: є варіанти банківських кредитів для молодих сімей, «Державна іпотека від 7% річних» тощо. Також, часто відсоткова ставка змінюється залежно від кількості років кредитування.

Якщо ви вирішили інвестувати в себе, у «Dream Town» є хороша можливість взяти у кредит квартиру від банку на етапі будівництва.

Переваги такого рішення!

1. Ви маєте великий вибір: метражів, планувань, виглядів з вікна. Є можливість реалізувати свою мрію без компромісів.

2. Це вигідніше. Ціна за квадратний метр на перших етапах будівництва значно нижча ніж у готовому будинку. З досвіду забудовників –  різниця сягає 20-30%

3. Надійність забудовника. У житловому кварталі за три роки будівництва уже здано 2 будинки, ще один – готовність 99% та активно будуються ще три будинки. Всього у «Dream Town» буде сім 10 – пов. будинків.

 «Dream Town» – це сучасний квартал з власним дитячим садочком, красивим благоустроєм та підземними паркінгами.

Комплекс розміщений в комфортному для проживання районі міста. Всі будинки – енергоощадні. Система фасаду передбачає поєднання двох утеплюючих матеріалів, що добре утримують тепло та забезпечують хорошу шумоізоляцію. Мешканці будуть милуватися краєвидами з панорамних вікон. Тепло та затишок забезпечить індивідуальне опалення.

Щоб зробити розрахунок розміру кредиту, варто прийти у консультаційний центр «Dream Town» (вул. Привокзальна, 10 А тел. 067 448 27 27), обрати варіант квартири, який найбільше сподобався, дізнатися площу та актуальну ціну за квадратний метр. У консультаційному центрі вам порадять банк, де допоможуть точно розрахувати суму коштів, які необхідно внести та розмір щомісячних платежів.

Не чекайте, втілюйте свої мрії вже!

https://dream-town.com.ua/